HLAVNÍ STRÁNKA O FIRMĚ OFSET FÓLIE VIZITKY RAZÍTKA SCRAPBOOK KONTAKTYN A B Í D K A       S P O L U P R Á C ENabízíme Vám možnost stát se naším partnerem v oblasti prodeje razítek. Je to ideální příležitost pro Vás, kteří podnikáte, jste v kontaktu se zakázníky a vlastníte nějaký obchod. Ze zkušenosti je ideální obchod s knihami, papírnictví, copy-shop, drogerie, trafika nebo reklamní agentura.

Spolupráce je velmi jednoduchá a spočívá v tom, že zákazník vyplní objednávku na razítko, vy ji pošlete k nám na zpracování dle vašich možností poštou, faxem nebo e-mailem. Obratem ji zpracujeme a doručíme k Vám. S každou zakázkou dostanete dodací list a na konci měsíce fakturu, která obsahuje všechny dodací listy v měsíci. Nabízíme zajímavé domluvené nákupní ceny a konkurenceschopné doporučené prodejní ceny.

Jsme autorizovaní výrobci razítek TRODAT. Gumové štočky na razítka vyrábíme laserem, nejmodernější metodou, zajišťující nejvyšší kvalitu a naprosto přesné otisky i těch nejsložitějších razítek.

V případě zájmu o tuto spolupráci vás rádi navštívíme, zaškolíme a vybavíme potřebným reklamním materiálem.TELEFON: 380 711700, 380 711275Copyright © 2000-2017 Výpočetní služba a tiskárna Šumava spol. s r.o.   Všechna práva vyhrazena.